Tlf.: ​98 66 11 00​

Mail: Info@hme.dk

Faktura: Faktura@hme.dk

​Byggeledelse

Johnny Mieth

Entreprisechef

Tlf. 40 70 88 08

​E-mail: johnny@hme.dk

Jakob Kondrup Sørensen

Projektleder og KS-ansvarling

Tlf. 40 70 88 07

​E-mail: jakob@hme.dk

Anders Munk Pedersen

Projektleder Entreprenørafd.

Tlf. 40 70 88 04

E-mail: amunk@hme.dk

Thomas Boye

Projektleder

Tlf. 40 70 88 06

E-mail: thomas@hme.dk

Mark Tholstrup

Projektleder

Tlf. 42 48 39 29

E-mail: mark@hme.dk

Følg os på Facebook​

Følg med i de sidste nyheder,  opdateringer og se billeder fra vores arbejde fra HME Byg & Entreprenør.