​Byggeledelse

Johnny Mieth

KS & Entreprisechef

Tlf. 40 70 88 08

​E-mail: johnny@hme.dk

​Jakob Kondrup Sørensen

Projektleder

Tlf. 40 70 88 07

​E-mail: jakob@hme.dk

Morten Rasmussen

Landinspektør

Tlf. 40 70 88 16

E-mail: morten@hme.dk

​Anders Munk Pedersen

Projektleder Entreprenørafd.

Tlf. 40 70 88 04

E-mail: amunk@hme.dk

Thomas Boye

Projektleder

Tlf. 40 70 88 06

E-mail: thomas@hme.dk

Følg os på Facebook​

Følg med i de sidste nyheder,  opdateringer og se billeder fra vores arbejde fra HME Byg & Entreprenør.

​Telefoniske åbningstider

​Vi er altid mulige at fange på telefonen, hvis du skulle have nogen spørgsmål eller forespørgsler til noget af det arbejde, vi udfører. 

Ring til os 98 66 11 00 

Man-Tor. kl. 7:30 - 16:00

Fredag kl. 7:30 - 14:00

Kontaktinformationer

HME A/S

Evaholmvej 24, Hornum 

9600 Aars

Tlf.: 98 66 11 00

E-mail: info@hme.dk 

Faktura mail: faktura@hme.dk

CVR: 25099796

Samarbejdspartnere