​Administration

Vi er et lille effektivt team, som gerne hjælper dig, hvis du har administrative spørgsmål eller blot skal have fat i en af vore kollegaer, som er optaget. 

​Allan Nielsen

Administrationschef

Tlf. 96 66 11 88

​E-mail: allan@hme.dk

Kitt Monrad

Reception & administration 

Tlf. 98 66 11 00

​E-mail: kitt@hme.dk

​Helle Rasmussen

Administration/Bogholderi

Tlf. 96 66 11 91

E-mail: helle@hme.dk

​Pernille Junker

KS Assistent

Tlf. 98 66 11 00

E-mail: pernille@hme.dk

Sara Lyngsø

Administrationselev

Tlf. 96 66 11 86

E-mail: sara@hme.dk

Følg os på Facebook​

Følg med i de sidste nyheder,  opdateringer og se billeder fra vores arbejde fra HME Byg & Entreprenør.

​Telefoniske åbningstider

​Vi er altid mulige at fange på telefonen, hvis du skulle have nogen spørgsmål eller forespørgsler til noget af det arbejde, vi udfører. 

Ring til os 98 66 11 00 

Man-Tor. kl. 7:30 - 16:00

Fredag kl. 7:30 - 14:00

Kontaktinformationer

HME A/S

Evaholmvej 24, Hornum 

9600 Aars

Tlf.: 98 66 11 00

E-mail: info@hme.dk 

Faktura mail: faktura@hme.dk

CVR: 25099796

Samarbejdspartnere